ASW

SZKOŁA LETNIA

Społeczność uczniów!

Jest lato - a Twoje dziecko zasługuje na zaangażowanie i interakcję w ekscytującym, aktywnym środowisku do nauki, razem z innymi dziećmi.

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

Program ASW Summer School łączy nauczycieli akademickich z zabawnymi zajęciami w celu rozwijania umiejętności czytania, pisania i liczenia oraz zwiększenia pewności siebie naszych uczniów. Program koncentruje się na współpracy, współpracy i wspólnej pracy w celu rozwijania umiejętności i postaw, które zapewnią im przewagę akademicką po powrocie do szkoły jesienią.

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

Daj swoim dzieciom przewagę akademicką, dołącz do programu letniej szkoły ASW!

Library-Session-1024x683.jpg

Terminy obozów letnich:

Tydzień 1: 28 czerwca - 2 lipca
Tydzień 2: 5 lipca - 9 lipca
Tydzień 3: 12 lipca - 16 lipca
Tydzień 4: 19 lipca - 23 lipca
Tydzień 5: 26 lipca - 30 lipca
Tydzień 6: 2 sierpnia - 6 sierpnia

Z radością ogłaszamy, że będziemy oferować nasz coroczny obóz letni ASW rozpoczynający się w czerwcu 2021 r. Będzie to wyjątkowa okazja dla Twojego dziecka, aby zaangażować prawdziwie pasjonujący personel, który będzie starał się pomóc dziecku w rozwoju naukowym i osobistym, aby osiągnąć najwyższy poziom osiągnięć. Cały dzień obozu będzie prowadzony w języku angielskim, aby Twoje dziecko mogło zdobyć umiejętności we wszystkich obszarach nauki języka, w tym słuchania, mówienia, czytania i pisania. Wysokiej jakości instrukcje, dostarczane za pomocą zabawnych, kreatywnych i angażujących metod, pozwolą uczniom każdego dnia rozwijać swoje umiejętności językowe.

Rodzice mogą wybrać wysyłanie swoich dzieci na cały okres trwania obozu od czerwca do sierpnia lub mogą wybrać konkretne tygodnie, w których chcieliby, aby ich dziecko uczestniczyło.


Wszelkie pytania dotyczące szkoły letniej prosimy kierować na email: biuro@asw.org.pl