top of page

ASW

SZKOŁA LETNIA

Szkoła letnia ASW 2023

Jest lato - a Twoje dziecko zasługuje na zaangażowanie i interakcję w ekscytującym, aktywnym środowisku do nauki, razem z innymi dziećmi.

Program ASW Summer School łączy nauczycieli akademickich z zabawnymi zajęciami w celu rozwijania umiejętności czytania, pisania i liczenia oraz zwiększenia pewności siebie naszych uczniów. Program koncentruje się na współpracy, współpracy i wspólnej pracy w celu rozwijania umiejętności i postaw, które zapewnią im przewagę akademicką po powrocie do szkoły jesienią.

Daj swoim dzieciom przewagę akademicką, dołącz do programu letniej szkoły ASW!

Library-Session-1024x683.jpg

Terminy obozów letnich:

Tydzień 1:  1 - 5 lipca
Tydzień 2:  8 - 12 lipca
Tydzień 3:  15 – 19 lipca
Tydzień 4:  22 – 26 lipca
Tydzień 5:  29 lipca – 2 sierpnia

Tydzień 6:  5 – 9 sierpnia

 

Z radością ogłaszamy, że będziemy oferować nasz coroczny obóz letni ASW rozpoczynający się w lipcu 2024 r. Będzie to wyjątkowa okazja dla Twojego dziecka, aby zaangażować prawdziwie pasjonujący personel, który będzie starał się pomóc dziecku w rozwoju naukowym i osobistym, aby osiągnąć najwyższy poziom osiągnięć. Cały dzień obozu będzie prowadzony w języku angielskim, aby Twoje dziecko mogło zdobyć umiejętności we wszystkich obszarach nauki języka, w tym słuchania, mówienia, czytania i pisania. Wysokiej jakości instrukcje, dostarczane za pomocą zabawnych, kreatywnych i angażujących metod, pozwolą uczniom każdego dnia rozwijać swoje umiejętności językowe.

 

Rodzice mogą wybrać wysyłanie swoich dzieci na cały okres trwania obozu od czerwca do sierpnia lub mogą wybrać konkretne tygodnie, w których chcieliby, aby ich dziecko uczestniczyło.


Wszelkie pytania dotyczące szkoły letniej prosimy kierować na email: summercamp@asw.org.pl

Summer School: Welcome
bottom of page