top of page
O NAS

American School of Wrocław (ASW) została założona w jednym celu - stworzyć społeczność, w której wszyscy uczniowie mogą się rozwijać, uczyć i tworzyć z każdym dniem. 

 

Naszą wizją jest zapewnienie, aby nasi uczniowie byli w pełni przygotowani i oczekiwali kolejnego etapu w procesie nauki, aby stawali się osobami, które chcą się uczyć całe życie jak i stać się liderami w swoich społecznościach i poza nimi. Nauczyciele American School of Wrocław to osoby wysoce wykwalifikowane, wyszkolone, przygotowane, a ich praca jest monitorowana, aby zapewnić uczniom optymalne doświadczenie szkolne. Nieustannie oferujemy szkolenia z rozwoju profesjonalnego, aby mieć pewność, że nasi pnauczyciele są wyszkoleni i posiadają szeroką wiedzę z zakresu edukacji i rozwoju dziecka jak również  najnowszych technik nauczania.

international school wroclaw nursery kin

NASZA OFERTA

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZDROWE POSIŁKI

TRANSPORT SZKOLNY

 American school of Wrocław zachęca uczniów do udziału w wielu dodatkowych zajęciach, w tym w klubach artystycznych, sportowych oraz w przyrodniczych. 

Zapewniamy pożywne śniadanie, obiad i przekąski przygotowywane przez naszych kucharzy i serwowane wszystkim naszym uczniom w dwóch przestronnych jadalniach. Menu jest
planowane przez dietetyka specjalizującego się w dietach dziecięcych.

American School of Wrocław świadczy unikalną usługę transportu “od drzwi do drzwi”, aby odciążyć rodziców z jednego z ich obowiązków. Dzieci są zawsze pod opieką odpowiedzialnej osoby dorosłej. Usługa obejmuje Wrocław i Kobierzyce.

PROGRAM NAUCZANIA

American School of Wrocław założona w 2011r. jest niezależną szkołą otwartą na uczniów wielu kultur. Oferujemy program nauczania American Core Knowledge oraz polski program edukacji szkolnej, wzbogacone o aspekt międzynarodowości dla naszych uczniów począwszy od żłobka po Klasę 8 Szkoły Podstawowej. Jesteśmy oddani zapewnianiu najwyższych standardów edukacyjnych stosując amerykański program nauczania, oparty na standardach i wzbogacony o aspekt międzynarodowy.

 

Nasz program kładzie zrównoważony nacisk zarówno na język polski jak i angielski, aby wyposażyć naszych uczniów w pełne kompetencje dwujęzyczne. Dziś American School of Wrocław liczy około 250 uczniów reprezentujących ponad 20 krajów i jest uznana za jedną z wiodących szkół międzynarodowych we Wrocławiu.

bottom of page