top of page
ŻŁOBEK 

Dzieci w wieku od 12– 36 miesięcy 

Przed naszymi najmłodszymi dziećmi stoi największe wyzwanie związane ze zmianą. Nasi nauczyciele są z nimi po to, aby pomóc im w przejściu z przebywania wyłącznie w domu do ich pierwszych doświadczeń w miejscu edukacji. Już w naszych najmłodszych grupach wszystkie nasze zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

 

W żłobku American School of Wrocław korzystamy z programu edukacyjnego, który zapewnia dzieciom zabawę, uczy ich pewności siebie w środowisku, w którym przebywają, zapewnia komfortowe warunki do poznawania innych dzieci. Ciekawość, eksploracja i odkrywanie znajdują się w centrum naszych codziennych zajęć.

MALUSZKI

Nasze grupy Maluszków zapewniają opiekę dzieciom od 12 do 24 miesiąca życia. Maluchy na tym etapie pracują nad utrzymaniem równowagi stojąc, podczas gdy zgłębiają świat wokół. Na tym etapie wprowadzamy pewne struktury i dużo czynności rutynowych. Maluszki mają codziennie zajęcia w kółku, kiedy to zajmują się zwierzętami, dźwiękami przez nie wydawanymi, nazywaniem i identyfikowaniem części ciała jak również śpiewaniem piosenek, czytaniem, itp. Każde dziecko otrzymuje dużo osobistej uwagi i troski, których potrzebuje, jak również wiele uścisków!

kindergarten-Wroclaw-American-School-krz

BRZDĄCE

Nasze grupy Brzdąców zapewniają opiekę dzieciom w wieku od 24 do 36 miesiąca życia. Nauczyciele ustalają tygodniowe plany nauczania w oparciu o temat miesiąca. Nasz program nauczania, który bazuje na zabawie, obejmuje codzienne zajęcia sprzyjające rozwojowi zdolności kognitywnych, językowych, ruchowych i społecznych dziecka. Każde dziecko ma szansę odkrywania i uczenia się na swój własny sposób. Oferujemy każdemu dziecku uwagę ‘jeden na jeden’ jak również interakcje w grupie w celu stymulowania jego rozwoju.

Z radością ogłaszamy, że rozpoczęto rekrutację na rok akademicki 2023/2024. Jeśli szukasz otoczenia, które zapewni Twojemu dziecku troskliwą i stymulującą edukację wczesnoszkolną, trafiłeś we właściwe miejsce.

Z przyjemnością informujemy, że American School of Wrocław uczestniczy w programie dotacji z UM Wrocławia dla uprawnionych rodzin. Poprzez stronę internetową, rodzice mogą ubiegać się o wsparcie finansowe, co sprawia, że wysokiej jakości opieka w żłobku staje się dostępna dla wszystkich rodzin we Wrocławiu.

Rekrutacja we Wrocławiu na rok szkolny 2023/2024 jest otwarta, dlatego zapraszamy do wysyłania wniosków już dziś! Skontaktuj się z naszym zespołem rekrutacji, aby uzyskać więcej informacji na temat procedur rekrutacji.

bottom of page